fbpx
hinnanäidised

Aeroc kivist seinte ja eterniitkatusega maja Kuressaares Hind alates 235 000 €

    • Hinnanäidised

Vundament

Vundament. Rajatud sai lintvundament, mille sisse valasime raudbetoonplaadi. Lintvundament alt ülesse- tihendatud killustikpadi, raudbetoon taldmik 200×600, FIBO 3 300 mm, raudbetoonvöö.

Kui vundamendi peale valada vöö seob see vundamendi ühtseks tervikuks ja nii saavutatakse vundamendile lisatugevus. Kui tegemist on kivimajaga siis soovitan selliselt teha, et vältida hilisemaid vajumisest tekkinud pragusid seinas. Kui tegemist puitsõrestik majaga, siis ei ole see vajalik (muidugi sõltub kõik maja raskusest).

Vundamendi soojustasime väljast Styrofoamiga. Soojustasime ka maja perimeetri. Põrandaalune sai soojustatud 2×100 mm Eps F120. Siinkohal tahan öelda, et nii põranda kui lae soojustuse pealt ei tasu kokku hoida. Põrandast tuleb külm ja laest läheb soe välja. Tulemuseks on suured küttekulud ja palju muud.

Välisseinad

Välisseinad on laetud Aeroc Ecotherm Plussiga 375mm. Välisseinas ei ole kasutatud lisasoojustust. Välissein on väljast viimistletud polumerikihiga, mis toonitud elevandiluuvalgeks. Seest on välisseinad kaetud mp 75 kipskrohviga ja teostatud lauspahteldus. Valdav osa seinu seest on värvitud.

Vahelaed

Vahelagi on ehitatud puitprussidest. Vahel heliisolatsioon. Lae katteks on aurutõke ja värvitud punnlaud. Teise korruse põrandaks on OSP plaat, mille katteks laminaatparkett ja vannitoas naturaalne tamm.

Katus

Katust kandvad tarindid on puidust. Katusekate on eterniit Balti laine. Katuse kaldosad on soojustatud 300mm kivivillaga Paroc ja horisontaalne osa puistevillaga 400 mm.

Siseseinad

Kandvad siseseinad ehitatud puitsõrestikul ja kaetud standard kipsiga, vahel heliisolatsioon. Mittekandvad siseseinad ehitatud metallkarkassil. Kaetud kipsplaadiga, vahel heliisolatsioon. Seinte pinnakatteks on värv ja tapeet.

Küttekehad

Maja põhikütte allikaks on õhk-vesi soojuspump. Lisaks on majas veel keskküttega kamin. Sooja tarbevett teeb elektriboiler. Esimesel korrusel on põrandakütte ja teisel korrusel madaltemperatuuril töötavad radiaatorid.

Heakord

Teostatud kõrghaljastus. Paigaldatud pruun tänavakivisillutis. Ümber krundi puitlippaed. Kivisillutise lõppu rajatud kahe auto varjualune koos puude ja masinakuuriga.

Projekti detailid

  • Vundament: Lintvundament Fibo 3 kergplokist
  • Seinad: Aeroc 375 Ecoterm+ ja kergmetallist
  • Katus: Eterniit Balti laine
  • Aknad: PVC 2x pakett
  • Korruseid: 1,5
  • Tube: 5 + saun
  • Pindala: 145 m2
  • Hind alates: 235 000 € (sisaldab käibemaksu)
Scroll to Top