Ehituslikud eritööd Saaremaal ja mandri-Eestis Markend Team OÜ

Elektritööd

Ehituslikud eritööd Saaremaal


Elektritööd

Pakume järgmisi eritöid

  • Tugev- ja nõrkvoolu paigaldus
  • Ventilatsioonisüsteemide ehitus
  • Jahutussüsteemide ehitus
  • Küttesüsteemide ehitus
  • Maja sisene veevarustuse ehitus
  • Maja sisene kanalisatsiooni ehitus
  • Pinnase kandevõime mõõtmine (väljakutse min 1,5h 200€ + km, sisaldab pinnase elastsusmooduli mõõtmist, raporti koostamist ja edastamist e-posti teel. Kui tööaeg ületab 1,5h siis edasine tasu on 30-minutilise arvestusega, 1 tund 50€ + km. Kuressaarest väljas asuvate objektide puhul on transport hinnaga 0,5€ + km / kilomeeter)
  • Lumekoristusteenus (hinnad kokkuleppel)


Mõned meie tehtud eritööd


Tagasiside meie klientidelt

Markend Team on olnud hea ehituspartner juba ligi 10 aastat. Nende aastate jooksul on olnud päris kõvu pähkleid, nagu uue tuuliku ehitamine hotellina ja üle 100 aasta vanale aidale vundamendi rajamine koos alumiste palkide vahetusega. Samuti rSelliste keeruliste objektide puhul on tarvis kogenud ehitajat ja samas paindlikku partnerit, sest võib ette tulla ootamatuid tõrkeid.ajasid nad kivisillutisega teedevõrgu, millega oleme väga rahul.Just oma kogemustest lähtuvalt soovitame Markend Teami, kui kindlat partnerit, kes ka tähtaegadest oskab lugu pidada.”

Mart Maastik

Mart Maastik

Mardi Talu

Minul on suvekodu Saaremaal Pöide vallas. Kui tööde järjekord jõudis parkla ning kõnniteede ehituseni, soovitas hea sõber, kasutada selleks tööks ettevõtet Markend Teami, kes ka temal seda tööd tegi.Ma ei ole seda soovitust kahetsenud, sest alates objekti hindamisest e. esimesest kontaktist kuni viimase kivi paigalduseni käis töö kiiresti ja professionaalselt. Mulle meeldis, et inimesed (mina puutusin kokku Margo ja Meelisega) olid avatud suhtlejad, mõtlesid kaasa, pakkusid lahendusi, ühesõnaga -olid oma ala asjatundjad.Nii nagu sõber soovitas neid mehi minule, julgen mina soovitada neid ka teile.”

Ivo Merioja

Digiekraanid

Scroll to Top