fbpx

Tere tulemast Markend Team OÜ kontakt lehele!

Markend Team OÜ on ehitusettevõte, millel on aastatepikkune kogemus ehitustööstuses ning tugev maine kvaliteetsete ehitusprojektide ja teenuste pakkujana. Oleme alati olnud pühendunud sellele, et luua ehituslahendusi, mis vastavad kõrgeimatele standarditele ja rahuldavad meie klientide nõudmised, olgu need seotud eluaseme, ärikinnisvara või avaliku sektori projektidega.

Meie ehitusettevõte seisab põhiväärtuste juures, mis hõlmavad kvaliteeti, kliendikeskset lähenemist, professionaalsust ja pühendumust. Iga projekt, mille kallal töötame, kajastab meie kirge ehitustöö vastu ja soovi luua kestvaid väärtusi.

Meie meeskond koosneb kogenud ehitusprofessionaalidest, kellel on oskusteave ja asjatundlikkus, et tagada igale projektile sujuv kulgemine ja tulemuslikkus. Oleme pühendunud täpsele planeerimisele, kvaliteetsele teostusele ja parimate materjalide kasutamisele. See kombineeritud pühendumus aitab meil saavutada kvaliteetsed ehitustööd igas projektis.

Meie eesmärk on ületada kliendi ootusi ja muuta iga ehitusprojekt sujuvaks ja edukaks. Oleme uhked selle üle, et oleme loonud mitmekülgse portfelli, mis hõlmab kõike alates eluasemetest ja äriruumidest kuni avalike rajatisteni. Iga projekt on loodud vastavalt kliendi ainulaadsetele vajadustele ja soovidele ning iga detail on hoolega läbi mõeldud.

Kui olete otsimas usaldusväärset ehituspartnerit, kes suudab pakkuda kvaliteetset ehitusteenust ja kohandatud lahendusi, siis olete jõudnud õigesse kohta. Meie ehitusettevõte on valmis vastu võtma erinevaid projekte ja tagama nende professionaalse ja kvaliteetse teostuse. Meie meeskond on alati valmis kuulama teie vajadusi ja pakkuma kohandatud lahendusi, mis vastavad teie ehitusprojekti ainulaadsetele nõudmistele.

Teie unistuste ehitusprojekti elluviimiseks ja kvaliteetse ehitusteenuse saamiseks võtke meiega ühendust. Meie ehitusettevõte seisab selle eest, et iga detail oleks hoolega läbi mõeldud ja et teie ehitusprojekt vastaks kõrgeimatele kvaliteedistandarditele.

Ootame huviga võimalust töötada koos teiega ja aidata teil saavutada oma ehitusprojekti eesmärgid.

Parimate soovidega,

Margo ja kogu Markend Team OÜ meeskond

Kontakt:

Markend Team OÜ
Registrikood 12332055
Voolu 4, Kuressaare linn,
Saaremaa vald, Saare maakond, 93815

Telefon: +372 5373 9604

Üldinfo: info@markendteam.ee
Arved: arved@markendteam.ee

MTR registreeringud:
ETK000366 – Avalikult kasutatavate teede korrashoid
TEL003725 – Elektritööd
EEH010811 – Ehitamine


Scroll to Top