fbpx

Meist

Tere tulemast Markend Team OÜ ametlikule “Meist” lehele, kus avame uksed meie ehitusmaailma, jagades südamest informatsiooni meie pikaajalise kogemuse ja muljetavaldavate saavutuste kohta.

Juba 19 aastat oleme kirega tegutsenud ehitusvaldkonnas, kogudes väärtuslikku kogemust ja kindlust, et pakkuda parimat teenindust. Meie tiim, koosnedes 15 kogenud ehitusspetsialistist, omab mitmekülgset teadmiste pagasit erinevates valdkondades, luues seeläbi tugeva aluse meie professionaalsusele.

Meie meeskonna saavutused kõnelevad enda eest – 183 edukalt lõpetatud projekti ja 23 võtmed kätte valminud maja, mis väljendavad meie pühendumust tipptasemele ja läbimõeldud lahendustele, jättes endast maha kestvaid jälgi.

Juhataja Margo Lipp, meie meeskonna etteotsas, toob kaasa visiooni ja juhtimise, mis on oluliselt kaasa aidanud meie ettevõtte edu saavutamisele. Margo Lipp on mitte ainult juht, vaid ka tunnustatud valdkonna ekspert, kelle käe all oleme saavutanud mitmeid diplomeid, auhindu ja sertifikaate.

Meie veebilehel ootavad külastajaid avastama erinevate teenuste lehti, kus saab hõlpsalt navigeerida ja leida täpsemat teavet. Tutvuge meie üldehituse, eritööde, kaevetööde ja rasketehnika rendi lehekülgedega, et saada põhjalik ülevaade meie laiast teenuste valikust. Lisaks saate avastada meie saavutusi tunnustuste ja sertifikaatide näol, mis rõhutavad meie pühendumust tipptasemele.

Täname, et näitasite huvi Markend Team OÜ vastu! Küsimuste korral või lisainfo saamiseks võtke julgelt ühendust meie meeskonnaga. Oleme põnevil võimaluse üle jagada teiega rohkem meie lugu ja ootame varsti teieni jõudmist!

Parimate soovidega,

Markend Team OÜ

Meeskond

Margo Lipp
Juhataja

margo@markendteam.ee
+372 5373 9604

Scroll to Top