fbpx

Meist

Tere tulemast Markend Team OÜ ametlikule “Meist” lehele, kus avame uksed meie ehitusmaailma, jagades südamest informatsiooni meie pikaajalise kogemuse ja muljetavaldavate saavutuste kohta.

Juba 19 aastat oleme kirega tegutsenud ehitusvaldkonnas, kogudes väärtuslikku kogemust ja kindlust, et pakkuda parimat teenindust. Meie tiim, koosnedes 15 kogenud ehitusspetsialistist, omab mitmekülgset teadmiste pagasit erinevates valdkondades, luues seeläbi tugeva aluse meie professionaalsusele.

Meie saavutused kõnelevad enda eest – 183 edukalt lõpetatud projekti ja 23 võtmed kätte valminud maja, mis väljendavad meie pühendumust tipptasemele ja läbimõeldud lahendustele, jättes endast maha kestvaid jälgi.

Juhataja Margo Lipp, meie meeskonna eesotsas, toob kaasa visiooni ja juhtimise, mis on oluliselt kaasa aidanud meie ettevõtte edu saavutamisele. Margo Lipp on mitte ainult juht, vaid ka tunnustatud valdkonna ekspert, kelle käe all oleme saavutanud mitmeid diplomeid, auhindu ja sertifikaate.

Markend Team OÜ ehitustööde juhatajana on Karl Kastein oluline liige meie pühendunud meeskonnas. Karl on toonud kaasa laialdased teadmised ehitusvaldkonnas ning tema kogemused ja juhtimisoskused on oluliselt rikastanud meie ettevõtet.Lisaks oma juhtimisoskustele on Karl Kastein meie meeskonna hinnatud liige, kes innustab teisi oma pühendumuse ja professionaalsusega.

Meie veebilehel ootavad külastajaid avastama erinevate teenuste lehti, kus saab hõlpsalt navigeerida ja leida täpsemat teavet. Tutvuge meie üldehituse, eritööde, kaevetööde ja rasketehnika rendi lehekülgedega, et saada põhjalik ülevaade meie laiast teenuste valikust. Lisaks saate avastada meie saavutusi tunnustuste ja sertifikaatide näol, mis rõhutavad meie pühendumust tipptasemele.

Täname, et näitasite huvi Markend Team OÜ vastu! Küsimuste korral või lisainfo saamiseks võtke julgelt ühendust meie meeskonnaga. Oleme põnevil võimaluse üle jagada teiega rohkem meie lugu ja ootame varsti teieni jõudmist!

Parimate soovidega,

Markend Team OÜ

Meist

Margo Lipp
Juhataja

margo@markendteam.ee
+372 5373 9604

Karl Kastein
Ehitustööde juhataja

karl@markendteam.ee
+372 5836 1436

Sertifikaadid

Meist

Scroll to Top