fbpx

Meie tänuleht on suurepärane koht, kus saame avaldada oma sügavat tänu kõigile meie klientidele, partneritele ja koostööpartneritele. See on koht, kus saame jagada oma siirast tänu kõikidele, kes on valinud meid oma ehituspartneriks ja usaldanud meie oskusi ja professionaalsust.

Meie ehitusettevõte, Markend Team OÜ, on alati pühendunud kvaliteetsele teenusele ja kliendikesksele suhtlusele. Kui teie otsustate meiega koostööd teha, panustate oma usalduse ja ressurssidega meie eesmärkide ja visioonide toetamisse. See on midagi, mida me ei võta kunagi iseenesestmõistetavalt ning oleme tänulikud iga võimaluse eest, mis meile antakse.

Meie tänuleht on ka koht, kus saame väljendada oma kohustust jätkata oma teenuste täiustamist ja professionaalset arengut. Teie tagasiside ja koostöö on meie jaoks hindamatu ja me võtame selle väga tõsiselt. Meil on alati soov kuulda teie mõtteid ja ideid, et saaksime paremini vastata teie vajadustele ja ületada teie ootusi.

Margo, meie ettevõtte juht, võtab teiega peatselt ühendust, et väljendada meie siirast tänu ja veenduda, et kõik on teiega rahulolu osas korras. Teie rahulolu on meie jaoks esmatähtis ning Margo on alati valmis kuulama teie muresid ja küsimusi ning pakkuma tuge ja abi kõigis ehitusalastes küsimustes.

Me oleme tänulikud, et olete valinud meid oma ehituspartneriks ja me loodame, et saame jätkata meie koostööd edukalt ja vastastikku kasulikult. Teie usaldus ja toetus aitavad meil kasvada ja saavutada oma eesmärke ehitusmaailmas ning me oleme valmis tegema kõik endast oleneva, et teie ehitusprojektid saaksid edukalt teostatud ja vastaksid kõrgeimatele kvaliteedistandarditele.

Täname veelkord ja ootame huviga jätkuvat koostööd teiega!

Parimate soovidega,

Margo ja kogu Markend Team OÜ meeskond


Jälgi meid ka facebooki leheküljel

https://www.facebook.com/profile.php?id=100087451112323


Kas lugesid ka kasulikku infolõiku “6 punkti mida arvestada, kui mõttes on krundi ostmine või maja ehitamine”


Scroll to Top